وبلاک آیان صفحه 1

حمایت مالی آیان از آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ دانشگاه شریف

 | 

آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ دانشگاه شریف، ۱۴ تیر ۱۴۰۳ برگزار شد. برای اولین بار، نام شرکت آیان (قبضینو) در کنار سایر حامیان مالی این برنامه قرار داشت.

ادامه مطلب

حمایت مالی آیان از آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ دانشگاه شریف

 | 

آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ دانشگاه شریف، ۱۴ تیر ۱۴۰۳ برگزار شد. برای اولین بار، نام شرکت آیان (قبضینو) در کنار سایر حامیان مالی این برنامه قرار داشت.

ادامه مطلب

برگزاری بازتاب پنجم از سلسله‌ دورهمی‌های «انعکاس» با حضور مدیرعامل شرکت آیان

 | 

علی عباسی، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار آیان، در بازتاب پنجم از سلسله دورهمی‌های انعکاس، به معرفی خود، محصولات شرکت آیان همچنین نحوه شروع کار و روش انتخاب همکاران، چالش‌ها و دغدغه‌های مسیر کاری پرداخت.

ادامه مطلب

بازدید رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از آیان و ایستگاه نوآوری شریف

 | 

علی عباسی، مدیر عامل و هم‌بنیان‌گذار آیان طی یک ارائه مفید ضمن معرفی محصولات قبضینو، پیشخوان۲۴، پنل سازمانی قبضینو و محصولات حوزه بازی از جمله مینی‌منچ،‌ دستاوردهای فعالیت ۶ ساله شرکت را نیز برای ریاست محترم صندوق نوآوری و هیئت همراه ایشان تشریح کرد. در ادامه نیز از چشم‌انداز پیش‌روی آیان را صحبت کرد تا دکتر خیاطیان و هیئت همراه ایشان بیشتر با برنامه‌ها و اهداف این شرکت آشنا شوند.

ادامه مطلب

بازدید اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از ایستگاه نوآوری شریف و شرکت آیان

 | 

روز دوشنبه ۱۲ دی ماه دکتر دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر جلیلی رئیس دانشگاه صنعتی شریف، دکتر طالبی رئیس پارک علم و فناوری شریف به همراه دکتر منادی رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی و دکتر فرخی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت عتف در ایستگاه نوآوری شریف حضور پیدا کرده‌اند. بعد از آشنایی با فعالیت، اهداف و دغدغه‌ها، شنیدن اهداف آینده رئیس دانشگاه شریف، قول رفع مشکلات زیر ساختی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه شریف را داده‌اند،.

ادامه مطلب

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پلیس راهور با دانشگاه صنعتی شریف در جهت رفع نیازهای‌ فناورانه پلیس

 | 

در روز سه‌شنبه آقای دکتر جلیلی رئیس دانشگاه صنعتی شریف و آقای مهندس دهبیدی‌پور رئیس پارک علم و فناوری شریف میزبان سردار هادیان‌فر رئیس پلیس راهور بودند . در طی این بازدید پلیس راهنمایی و رانندگی با شرکت‌های دانش بنیان مستقر در ایستگاه نوآوری شریف آشنا شدند. هم‌چنین توضیحاتی در خصوص نیاز‌های فناورانه و کنترل و مدیریت ترافیک بیان کردند. در ادامه صحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرده‌اند که در حوزه ترافیک مشکلات زیادی وجود دارد که برای رفع آن‌ها باید ...

ادامه مطلب

رفع چالش‌های شرکت‌های دانش بنیان و حمایت از نوآوری در کشور

 | 

معاون نظارت و بازرسی امور سیاسی و قضایی سازمان بازرسی کل کشور در دانشگاه نوآوری شریف حضور پیدا کرده‌اند تا اطلاعاتی در خصوص دستاوردها و فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان مانند آیان به دست آورند. هم‌چنین در طی بازدید و بعد از شنیدن دغدغه‌ها و مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان، خاطر نشان کرده‌اند که امسال سازمان بازرسی کل کشور عزم خود را برای حمایت از نوآوری از کشور جزم کرده است. هم‌چنین در ادامه به این نکته تایید داشتند که کلیه شرکت‌های ارائه‌دهنده محصول باید مشکلات خود را با سازمان بازرسی کشور درمیان بگذارند تا ...

ادامه مطلب

بازدید معاونان ریاست جمهوری و رئیس پارک علم و فناوری از شرکت آیان در ایستگاه نوآوری دانشگاه شریف

 | 

علی عباسی مدیر عامل شرکت دانش بنیان آیان در حضور معاونان ریاست جمهوری علاوه بر معرفی شرکت آیان، در خصوص محصولات و پروژه‌های مختلفی مانند قبضینو، پیشخوان ۲۴ و تهران من توضیحاتی را ارائه کرد. هم‌چنین...

ادامه مطلب

معرفی ناحیه نوآوری و پارک علم و فناوری دانشگاه شریف

 | 

امروزه با توجه به نقش مهم استارتاپ‌ها یا کسب‌وکارهای نوپا در توسعه و پیشرفت اقتصاد کشورها، کارآفرینی جایگاه ویژه و متمایزی در دنیای مدرن پیدا کرده است. با گذر زمان و فراگیر شدن موضوع کارآفرینی در دهه‌‌های اخیر، کسب‌وکار‌های بسیاری در مجاورت دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفته‌اند. تا جایی که صدها شرکت توسط دانش‌آموختگان جوان، نخبه و با پشتکار این دانشگاه ایجاد شده و ارزش‌آفرینی و اشتغال‌زایی بسیاری به همراه داشته است. پارک علم و فناوری شریف، ناحیه نوآوری شریف، شتاب‌دهنده شریف و ... همگی از جمله امکاناتی هستند که دانشگاه شریف در راستای ترویج کارآفرینی و اشتغال‌زایی در اختیار نیروهای جوان و باانگیزه قرار می‌دهد.

ادامه مطلب