حمایت مالی آیان از آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ دانشگاه شریف

حمایت مالی آیان از آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ دانشگاه شریف

 | 

روز پنج‌شنبه، ۱۴ تیر ۱۴۰۳، آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ دانشگاه شریف با حضور معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، مسئولین دانشگاه، مسئولین پارک علم و فناوری شریف، استادان و دانش‌آموختگان با همراهی و هم‌دلی حامیان مالی این برنامه برگزار شد.

برای اولین بار، نام شرکت آیان (قبضینو) در کنار سایر حامیان مالی این برنامه قرار داشت. آیان، شرکت دانش‌بنیانی است که در حوزه‌های متنوع، از فناوری مالی تا بازی فعالیت می‌کند و قبضینو یکی از محصولات آن است.

این شرکت از سال ۱۳۹۶ در شتاب‌دهنده دانشگاه شریف با همت چند نفر از فارغ‌التحصیلان این دانشگاه، کار خود را آغاز کرده است و اکنون در پارک علم و فناوری شریف به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

حمایت مالی آیان از آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ دانشگاه شریف-1

دقیقا نکته قابل توجه آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ دانشگاه شریف این بود که تمام حامیان مالی این برنامه مانند شرکت آیان (قبضینو)، شرکت‌هایی بودند که اکنون در پارک علم و فناوری شریف مستقر هستند و مدیران آنها از فارغ‌التحصیلان موفق دانشگاه شریف بوده‌اند که درحال‌حاضر کسب‌وکاری تأثیرگذار را هدایت می‌کنند.

موضوع حمایت مالی مدیران فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری شریف، نمادی از آینده روشن فارغ‌التحصیلان جدید دانشگاه شریف است که دکتر سید عباس موسوی، رئیس دانشگاه شریف، در سخنرانی آغاز برنامه به آن اشاره کردند:

«امروز یکی از روزهای پرافتخار برای دانشگاه صنعتی شریف است. گرد هم آمده‌ایم تا دستاوردهای فرزندان برومند این دانشگاه را که با تلاش و کوشش بی‌وقفه خود، مراحل مختلف تحصیلی را پشت سر گذاشته‌اند، جشن بگیریم. این مراسم نمادی از موفقیت، پشتکار و آرزوهای بزرگ شماست.»

حمایت مالی آیان از آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ دانشگاه شریف-2

در بخش دیگری از این برنامه، پس از سخنرانی دکتر روح‌الله دهقانی، معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، علاوه‌بر تقدیر از حامیان مالی برگزاری آیین، از ۱۵ استاد برتر آموزشی، ۳ استاد شایسته آموزشی و یک استاد پیش‌کسوت در آموزش عالی که فعالیت‌های چشمگیر علمی و آموزشی و پژوهشی داشته‌اند، تقدیر شد.

حمایت مالی آیان از آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ دانشگاه شریف-3

در انتهای برنامه نیز از فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری و دانش‌آموختگان برتر هر دانشکده در مقاطع کارشناسی‌ارشد و کارشناسی تقدیر شد.

حمایت مالی آیان از آیین دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ دانشگاه شریف-4

از دیگر بخش‌های آیین دانش‌آموختگی دانشگاه شریف برای فارغ‌التحصیلان ۱۴۰۱-۱۴۰۲، قرائت سوگندنامه دانش‌آموختگی با صدای دکتر علی اکبر صالحی، اجرای موسیقی زنده با صدای حجت اشرف‌زاده و تقدیر از مدال‌آوران المپیادهای دانشجویی این سال‌ها بود.