جدولیوم

جدولیوم، بازی جدول آنلاین برای سرگرمی، ورزش ذهن و افزایش اطلاعات عمومی است. این بازی چهار نوع جدول دارد که شامل جدول کلاسیک، شرح در متن، سودوکو و حدس کلمه است. هر جدول در سه سطح تک‌نفره، آنلاین و لیگ آخر هفته جدولیوم اجرا می‌شود. در این بازی با حل هر یک از جدول‌ها کاربر جایزه گرفته و از این سکه‌ها در لحظات حساس کمک می‌گیرد. جدولیوم نیازی به استفاده از کیبورد ندارد و این موضوع سرعت بازی کردن و آسان بودن استفاده از آن را افزایش می‌دهد. همچنین این بازی بخش جدول امتیازات دارد که در سه بخش روزانه، هفتگی و کلی نمایش داده می‌شود. با استفاده از این جدول بازیکنان رقبای خود را شناخته و جایگاه خود را بین سایر بازیکنان مشاهده می‌کنند.

ویژگی‌های جدولیوم

جدولیوم آنلاین چهار نوع جدول مختلف را در خود جای داده است: جدول کلاسیک، جدول شرح در متن، سودوکو و حدس کلمه. هر یک از این جدول‌ها در سه سطح بازی تک‌نفره، بازی آنلاین و لیگ آخر هفته جدولیوم اجرا می‌شود.
در سطح بازی آنلاین شما یک رقیب دارید و باید در رقابت با یکدیگر جدول‌ها را حل کنید. در بازی حل جدول آنلاین شما باید یکی از سه دسته‌بندی مبتدی، متوسط و حرفه‌ای را انتخاب کنید و در یکی از آن‌ها برای حل جدول‌ها وارد میدان رقابت شوید.
دربازی فکری جدولیوم آنلاین شما نیازی به استفاده از کیبورد گوشی موبایل یا تبلت خود ندارید و فقط در بازی سودوکو به اعداد نیاز دارید که در خود بازی به شما نمایش داده می‌شود. عدم نیاز به کیبورد در این بازی سرعت شما را بالا می‌برد و هیجان حل جدول را بیشتر می‌کند.
سایر ویژگی‌ها
روان و اعتیاد آور
مراحل جذاب و متنوع
جلوه‌های صوتی و بصری زیبا

دانلود جدولیوم