آیان

باور دارد که می‌تواند رویاها را واقعیت بخشد.

آیان که در بعضی از مناطق نیز اُیان تلفظ می‌گردد یک کلمه آذری به معنای بیدار شدن و برخواستن است. در آیان ما برخواسته‌ایم که به رویاهایمان رنگ تحقق ببخشیم.

درباره شرکت آیان

ما در آیان به دنبال خلق ارزش‌های جدید و دور از دسترسی هستیم که فقط با پشتکار می‌توان به ‌آن‌ها دست یافت. منابع انسانی و تیمی که داریم مهمترین سرمایه ماست و همواره سعی کردیم خودمان را خانواده آیان بنامیم. ما در سال ۱۳۹۶ کار خود را از دانشگاه صنعتی شریف شروع کردیم و با اتکا به توانمندی‌های خود و ایمان به اهدافمان کار خود را با انگیزه ادامه می‌دهیم.

ما در شرکت آیان در سه حوزه کلی فعال هستیم و به دنبال توسعه این حوزه‌ها و ورود به سایر حوزه‌های فناوری اطلاعات هستیم. سه حوزه کلی که آیان در آن‌ها به صورت جدی فعال هست شامل موارد زیر است.

ما در شرکت آیان برای خلق کردن کنار هم هستیم. ما یادگرفته‌ایم که می‌توانیم بزرگ فکر کنیم و با تلاش و کوشش به رویا‌هایمان برسیم. ما یک خانواده پر از اعضای مهربان و پر انرژی هستیم که درکنار هم برای رسیدن به اهدافمان کار می‌کنیم.

ماموریت‌های آیان

تبدیل شدن به یک بازیگر مهم صنعت مالی ایران با تمرکز بر پرداخت‌های دوره‌ای
تبدیل شدن به یک شرکت برتر در انجام پروژه‌های زیرساختی فناوری اطلاعات در سطح ملی
حضور فعال به عنوان یک بازیگر مهم در توسعه و نشر بازی‌های دیجیتال در ایران

چشم‌انداز آیان

شرکت آیان به دنبال آن است تا با تعمیق فعالیت‌های فعلی و توسعه آن به شاخه‌های دیگر حوزه فناوری اطلاعات، در سال ۱۴۱۰ یکی از ۲۰ شرکت برتر این حوزه در ایران از بابت کل ارزش مالی شرکت باشد.